O nas

Nasz zawód to nasza pasja. Studia ukończyliśmy na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, obecnie podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach zawodowych. Ukończyliśmy szkolenie specjalizacyjne w zakresie protetyki stomatologicznej.

Nasza misja

Zdajemy sobie sprawę, że zabiegi stomatologiczne często są bardzo stresujące dla pacjentów, dlatego staramy się wykonywać nasz zawód z sercem i wyrozumiałością. Chcemy, aby pacjenci czuli się w naszym gabinecie komfortowo. Z przyjemnością zadbamy o Państwa piękne uśmiechy.

Opieka Stomatologiczna dla Ciebie i Twojej Rodziny

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla Całej Rodziny.

Bezpieczna i nowoczesna Pracowania RTG

Zapraszamy pacjentów do skorzystania z nowoczesnej stomatologicznej pracowni radiologicznej. Oferujemy wykonywanie zdjęć przeglądowych (pantomograficznych) oraz punktowych zębów. Dzięki zastosowaniu technologii cyfrowej dawka promieniowania jest kilkunastokrotnie mniejsza niż w przypadku tradycyjnych zdjęć wykonywanych na kliszy.

Gabinet przyjazny dzieciom

Do naszego gabinetu zapraszamy całe Rodziny. Szczególną opieką stomatologiczną obejmujemy dzieci, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że profilaktyka, dobre nawyki i dobre doświadczenia są podstawą zdrowia jamy ustnej na długie lata.